الف- خدمات گردشگری

این شرکت با دارا بودن مجوزات لازم از مراکز دولتی و عقد قرارداد با مراکز اقامتی و همچنین نمایندگی در شهرهای مختلف ایران اماده ارایه هرگونه خدمات گردشگری(اخذ ویزا تهیه بلیط رزو هتل خدمات حمل ونقل مترجم همراه ) به مسافران میباشد

ب- خدمات درمانی

با توجه به نیاز و اصول مدیریت شرکت های توریست درمانی یک تیم پزشکی در رشته های مختلف با شرکت مشاوره مینماید و در ابتدا وضعیت بیمار را بررسی و پس از آن روش درمانی را پیشنهاد می دهند.

شرکت با تعامل مراکز درمانی مختلف طرف قرار داد پذیرش اولیه را انجام داده و زمینه درمان وی را فراهم می نماید.

هچنین کلیه خدمات درمانی و مراحل پس از آن با همراهی عوامل شرکت و تحت مدیریت و نظارت گروه پزشکی انجام میشود.

لازم بذکر است پس از عزیمت بیمار به خارج از کشور پیگیری وضعیت پسادرمانی و کنترل وضعیت بیمار از وظایف شرکت میباشد.

ج-خدمات ویزه و خاص

این شرکت با عقد قرارداد و هماهنگی با مراکز ویژه درمانی در بحث درمان های سرطانی و نازایی از امکانات منحصر بفردی برخوردار است.

همچنین ارایه خدمات مطلوب و مورد توجه در زمینه زیبایی پوست و مو از دیگر خدمات خاص این شرکت میباشد.

از دیگر خدمات ویژه ای که شرکت پردیس گردشگری راه سلامت برای شما فراهم میکند امکان جا به جایی بیمار به صورت شهری و بین شهری و حتی بین کشوری را برای شما فراهم میکنند تا با راحترین و پیشرفته ترین امکانات انتقال بیمار حتی در بحرانی ترین شرایط ccu , icu مقدور گردد.

خدمات آمبولانس هوایی

از آمبولانس هوایی برای جابجایی امن بیمار از شهری به شهری دیگر و یا حتی  از کشوری به کشور استفاده می شود.در این مدت زمانی که برای جا به جایی می گذرد تا به مقصد و بیمارستان مورد نظر برسد خدمات پزشکی لازم از طریق  تیم کروی آموزش دیده انجام می شود.

تیم کروی متشکل از دو نفر متخصص icu و ccu  خلبان و کمک خلبان، پزشک متخصص و راننده آمبولانس است. همیشه در آمبولانس هوایی تیم همراه بیماران برای انتقال به بیمارستان و مراکز درمانی تا انتها کنار او هستند.

و همچنین در زمان انتقال ممکن است بیمار با شرایط بحرانی روبرو شود لذا برای این منظور باید یک تیم کروی قوی و باتجربه همراه بیمار باشد تا شرایط را کنترل کنند. انتقال بیمارانی که دارای شرایط جسمی خاص هستند از دیگر خدمات ویژه این نوع آمبولانس می باشد. همچنین به منظور سرعت و ایمنی در انتقال عضوهای پیوندی می توان از آمبولانس هوایی استفاده کرد ، و انتقال دارو برای بیماران خاص نیز از دیگر خدمات این نوع آمبولانس است.

ثبت درخواست