ترانسفر فرودگاهی چیست؟

ترانسفر فرودگاهی به معنای جابه‌جایی مسافر از فرودگاه به محل اقامت یا هتل با وسیله نقلیه است. ترانسفر خدماتی است که برای رفع دغدغه مسیریابی مسافر، سردرگمی و پیشگیری از اتلاف زمان عرضه می‌شود. ترانسفرها به دو صورت رایگان و غیر رایگان هستند. در ترانسفر غیر رایگان معمولا از خوردهای لوکس‌تر استفاده می‌شود. ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هتل و از هتل به فرودگاه به مسافران و گردشگران خدمات می‌دهد.  

خدمات ترانسفر فرودگاهی را از کجا تهیه کنید؟

خدمات ترانسفر را می توانید از تورها تهیه کنید. تصور کنید برای اولین بار به شهری سفر کرده‌اید و هتل محل اقامت‌‌تان از فرودگاه فاصله نسبتا دوری دارد، سردرگمی در فرودگاه برای گرفتن تاکسی با قیمت مناسب، پیدا کردن نزدیک‌ترین مسیر به هتل محل اقامت از نگرانی‌های شما در سفر محسوب می‌شود. اما اگر همانطور که گفته شد، از تورها خدمات ترانسفر فرودگاهی را دریافت کنید با خیالی آسوده پس از رسیدن به مقصد به محوطه فرودگاه رفته ترانسفر به استقبال شما آمده و به‌راحتی شما را به هتل می‌رساند. ترانسفرها معمولا به صورت گروهی از طرف تورها برگزار می‌شود. ترانسفر گروهی بیشتر با ون و مینی‌بوس انجام می‌شود. البته در ترانسفر فرودگاهی با تاکسی هم صورت می‌گیرد.

خدمات ترانسفر فرودگاهی در سفرهای خارجی

سفر به خارج از کشور جایی که تا به حال به آن‌جا نرفته‌اید ممکن است برای شما نگرانی‌هایی بوجود آورد. خصوصا اگر زبان آن کشور را متوجه نشوید یا این‌که به زبان انگلیسی مسلط نباشید. مثلا اگر به استانبول ترکیه رفته‌اید و می‌خواهید از ترانسفر فرودگاهی استانبول استفاده کنید، خیال‌تان راحت است که دیگر پول اضافی به تاکسی پرداخت نخواهید کرد. راننده فارسی زبان به استقبال شما خواهد آمد. قیمت ترانسفر فرودگاهی از قبل مشخص است و دیگر نگران گرفتن هزینه اضافی در حین سفر نخواهید بود. اگر سفر شما کوتاه باشد زمان برای‌تان مهم‌تر خواهد بود. ترانسفر فرودگاهی به شما کمک خواهد کرد تا اتلاف وقت در سفرتان پیش نیاید.

 از پرواز خود جا نمانید!

با استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی از هتل به فرودگاه دیگر نگران جا ماندن از پرواز خود نباشید. رانندگان ترانسفر شما را از محل اقامت‌تان خیلی زود به فرودگاه می‌رسانند. 

 

پیگیری مشکلات رفت و آمد به فرودگاه با استفاده از خدمات ترانسفر

به این نکته توجه داشته باشید با استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی در صورت بروز هر مشکلی امکان آن وجود دارد تا مشکل را با تور مربوطه در میان گذاشته و پیگیری کنید. 

ترانسفر تور چیست ؟ترانسفر تور جزئی از خدمات تورهای گردشگری به حساب می آیند که در آن جابه جایی و حمل و نقل مسافران و گردشگران و گشت و گذاری که در سطح شهر و اماکن گردشگری انجام می شود، برنامه ریزی و هدایت می شود.

معمولا موسسات گردشگری همراه با گردشگران، افرادی را برای کنترل و هدایت مسافران مد نظر می گیرند. این افراد برای جابه جایی و حمل و نقل آسان تر و بدون اتلاف وقت و جلوگیری از سردرگمی از ترانسفر توری استفاده می کنند.

ترانسفر هتل چیست ؟

هتل ها نیز با توجه به همین نکته، خدمات جابه جایی را تحت عنوان ترانسفر هتل برای گردشگران و مسافرانی که قصد جابه جایی به اماکنی مثل فرودگاه ها دارند، ارائه می کنند.

وسایل حمل نقلی ترانسفر هتل می تواند تاکسی یا ون برای جابه جایی فردی و گروهی از مسافران باشد.

ترانسفرها را از کجا تهیه کنیم ؟

اگر می خواهید سفری را بدون دغدغه ی گم شدن یا جابه جایی داشته باشید، می توانید از خدمات ترانسفری شرکت رنت پارس استفاده کنید.

باید توجه داشته باشید که همانطور که گفته شد این ترانسفرها همراه بلیط هواپیما به فروش نمی رسند، پس می توانید آن را از راه های زیر تهیه کنید.

•تورهای گردشگری که خدمات ترانسفری دارند

•موسسات اجاره خودرو در فرودگاه

•آژانس های مسافرتی

•ترانسفر تشریفاتی فرودگاه

•سایت های اینترنتی معتبر

•سایت های هتل ها و فرودگاه ها

ثبت درخواست